دومین گردهمایی یلدای کارآفرینی در قزوین برگزار شد

قزوین-ایرنا- دومین گردهمایی یلدای کارآفرینی قزوین با حضور فعالان حوزه کارآفرینی و نوآوری استان سه شنبه شب در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

یلدای کارآفرینی با هدف ایجاد گفتمان کارآفرینی میان نخبگان و سازمانهای مرتبط پیرامون دغدغه ها، همکاری ها، چالش ها و امیدهای کارآفرینی با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور کارآفرینان، نوآوران و نوآفرینان و علاقمندان را برگزار شد.
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین در این مراسم گفت: یلدای کارآفرینی فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه است تا کارهای تحقیقی و پژوهشی در حوزه صنایع بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
سعید نبیل افزود: ارتباط صنعت و دانشگاه می تواند ضمن گره گشایی از مشکلات بخش تولید به رونق اقتصادی و اشتغال کمک موثری کند.
وی اظهار داشت: این همایش جرقه هایی از یک نوآوری را برای ما رقم می زد و به ما می گوید که باید برای پیشرفت در صنعت به کسب و کارهای نو و خلاقانه که با کمک جامعه دانشگاهی و محقق و کارآفرین ایجاد می شوند باید بیش از پیش توجه داشته باشیم.
نبیل ادامه داد: فعالان بخش صنعت با برگزاری چنین رویدادهایی با توانایی ها و نوآوری های علمی و بروز بیشتر  آشنا می شوند.
وی با اشاره به استقبال چشمگیر از این همایش،اظهار داشت: اگر ظرفیت خوب دانشگاهی استان قزوین در کنار صنعت و معدن قرار بگیرد، در حوزه‌های نوآوری و کارآفرینی، ارزش افزوده بالایی ایجاد می‌شود.