۲۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۴
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83598456
۱ نفر

برچسب‌ها

معلم البرزی پژوهشگر برتر کشور شد

کرج - ایرنا- رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: معلم پژوهشگراین استان درحوزه امور پژوهشی برتر کشوری شناخته شد.

قادر حسین زاده روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: دکتررحیم مرادی با داشتن ۲ سال سابقه کار در آموزش و پرورش ناحیه یک کرج توانست به این موفقیت دست یابد.

وی بیان داشت: این پژوهشگرالبرزی فارغ التحصیل رشته فناوری آموزشی است که با  ۱۵ سال تلاش در حوزه پژوهش در زمینه مقاله و تالیف کتاب این افتخاررا برای استان کسب کرد.

حسین زاده  یادآورشد: درآیین کشوری از این پژوهشگر برتر استان البرز تجلیل شد.

رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: زهرا ارزانی نیز از دیگر معلمان پژوهشگر در رشته شیمی است که در سطح استان برتر شناخته شده است.

حسین زاده تصریح کرد: تا کنون مقاله های زیادی از این معلم البرزی در بخش آموزش شیمی و آزمایشگاه درمجلات داخلی و خارجی به چاپ رسیده است.

وی عنوان کرد: برای چهارمین سال متوالی است که معلمان البرزی رتبه برتر کشوری را در حوزه پژوهش آموزش و پرورش ازان خود می کنند.

وی تاکید کرد: فردا صبح نیزبا حضورخانواده معظم شهدا و مسئولان آیین تجلیل از معلمان پژوهشگر استان البرز در کانون شهید فهمیده کرج برگزار می شود.

استان البرز ۲۵۰ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =