درخشان: تیم کالدرون به شرایط ایده‌آل نزدیک است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم تحت هدایت «گابریل کالدرون» هنوز با تیم برانکو فاصله دارد اما رفته فته به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شود.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه تیم در چند بازی اخیر نتایج خوبی گرفته است و توانسته خودش را به بالای جدول نزدیک کند. باید همین شرایط ادامه پیدا کند تا بتوانیم به کسب چهارمین قهرمانی متوالی خوشبین باشیم.

وی افزود:‌ در حال حاضر رقابت در بالای جدول بسیار فشرده است و کوچکترین لغزشی از این پس باعث عقب افتادن تیم از کورس قهرمانی خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: تیم کالدرون به شرایط ایده‌آل نزدیک شده است اما هنوز با تیم تحت هدایت برانکو فاصله دارد. البته تغییر و تحولات صورت گرفته و این طبیعی  است اما بازیکنان حال حاضر تیم پتانسیل بالایی دارند و می‌توانند موفق ظاهر شوند.

درخشان در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ گفت: لیگ مانند فصول قبل که پرسپولیس یکه تازی می‌کرد، نیست و شرایط فرق کرده است. امسال نه تنها یک رقیب، بلکه سه یا چهار رقیب مستقیم برای قهرمانی در لیگ هستند و همین مساله کار را سخت کرده است. امیدوارم بتوانیم با پشت سر گذاشتن رقیبان در بازی‌های رو در رو شانس قهرمانی‌مان را چند برابر کنیم.

وی در مورد دیدار پیش رو پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم و آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: در نیم فصل دوم همه مسابقات حساس است و تیم‌ها تازه روی ریل قرار گرفته اند. پرسپولیس هم برای موفقیت نباید به حریف پیش رو فکر کند و تنها برای کسب پیروزی در تمام مسابقات به میدان برود.

درخشان در مورد حضورش در پارس جنوبی هم گفت: هنوز چیزی در این باره مشخص نیست و صحبتی نشده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =