استاندار خوزستان به عنوان حامی پژوهش و فناوری تقدیر شد

 اهواز - ایرنا -  مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان گفت: طی آیینی با حضور  وزیر علوم و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری ، استاندار خوزستان به عنوان یکی از سه استاندار برگزیده حامی پژوهش و فناوری کشور معرفی و از وی تقدیر شد.

مهدی مکارمی روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به هفته پژوهش و فناوری و نوآوری  اظهار داشت: در آیینی که  امروز  با حضور سورنا ستاری در تهران برگزار شد گزارش استاندار خوزستان به همراه ۲ استاندار دیگر مورد تقدیر قرار گرفت.

وی افزود: مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور در سال جاری از استانداری های سراسر کشور خواست که مستندات خود در این حوزه را ارائه دهند لذا دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان مدارک و مستندات لازم را به همراه برنامه‌ها و فعالیت های پژوهشی و مطالعاتی در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، امنیتی، انتظامی، بحران و اقتصادی ارسال کرد و بر اساس اعلام مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور، استانداری خوزستان به عنوان یکی از سه استانداری برتر کشور انتخاب شد.

به گزارش ایرنا با توجه به بارش‌های فراوان و اعلام آماده باش در خوزستان استاندار خوزستان در این آییین حضور نداشت و لوح تقدیر این آیین  به مهدی مکارمی، مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان اهدا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =