معاون استاندار ایلام: سقف تسهیلات مسکن مهر دهلران باید افزایش یابد

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: برای تسریع در تکمیل مسکن مهر شهرستان دهلران افزایش سقف تسهیلات ضروری است.

احمد کرمی عصر روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مسکن مهر دهلران و موسیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به فعالیت تعاونی ها و از طرفی پای کار بودن متقاضیان و همچنین مطالبه مردم و تعاونی ها جهت تسریع در تکمیل مسکن مهر دهلران، نیاز است افزایش سقف تسهیلات پیگیری شود.

وی تاکید کرد: تلاش می شود در شورای تامین مسکن استان این موضوع مصوب شود تا شاهد تسریع در تکمیل مسکن مهر این شهرستان مرزی باشیم.

معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: با توجه به قراردادهای قبلی سقف تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریال است که تلاش می شود با اخذ مصوبه شورای تامین مسکن استان این تسهیلات تا ۴۵۰ میلیون ریال افزایش یابد که لازمه این کار پیگیری برای گذراندان مراحل اداری و اجرایی است.

کرمی به مشکلات زیرساختی مسکن مهر دهلران اشاره کرد و افزود: بخشی از این مشکلات تا پایان سال توسط دستگاه های خدمات رسان حل شده و بخشی نیز که به منابع مالی نیاز دارد از طریق وزارتخانه های مربوطه پیگیری می شوند.

وی اظهار داشت: مباحث مربوط به سود دوران مشارکت نیز در سطح ملی پیگیری خواهد شد تا راهکاری جهت کمک به مردم پیدا شود.

شهرستان ۷۰ هزار نفری دهلران در ۲۲۰ کیلومتری جنوب استان ایلام واقع شده است.

عملیات اجرایی مسکن مهر دهلران سال ۸۷ شروع شد در شهر دهلران دو هزار واحد و در موسیان ۲۷۸ واحد مسکن مهر بین ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =