۲۶ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83598329
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در بوشهر کاهش می‌یابد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امشب با خروج سامانه بارشی از این استان دمای هوا به تدریج پنج تا هفت درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.

علیرضا بهادری روز سه‌شنبه درجمع خبرنگاران افزود: سامانه بارشی اخیر که از روز یک‌شنبه وارد استان شده باعث بارش‌های مناسبی در نقاط مختلف استان به‌ویژه در جنوب و مرکز استان شده است.

وی بیان کرد: تا ظهر امروز جم با ۱۷۰ میلی‌متر بیشترین بارندگی را در استان داشته و پس از آن مناطقی از شهرستان‌های دیر، دشتی و بخش دلوار شاهد بیشترین میزان بارش بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با خروج تدریجی سامانه بارشی از استان شاهد نفوذ توده هوای سرد و وزش باد به‌نسبت شدید شمال غربی در قسمت‌های مرکزی و جنوبی خلیج‌فارس و مواج شدندریا خواهیم بود که این وضعیت تا روز جمعه ادامه دارد.

بهادری افزود: از دریانوردان به‌ویژه صاحبان شناورهای کوچک و تفریحی انتظار است در این مدت از ترددهای غیر ضروری در مناطق یاد شده خودداری کنند.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده باتوجه به رطوبت باقی‌مانده از بارش‌های اخیر، شاهد وقوع پدیده مه صبحگاهی و شامگاهی و کاهش دید افقی در استان هستیم که در این رابطه نسبت‌ به اختلال در پروازهای ورودی و خروجی و ترددهای جاده‌ای هشدار داده می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =