دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات صنایع پیشرفته در قزوین افتتاح شد

قزوین – ایرنا - دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته روز سه شنبه در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گشایش یافت.

در مراسم افتتاح این دفتر رضا نقی پور مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، عیسی قبادی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین و سعید نبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان حضور داشتند.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در این مراسم گفت:امروز در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان طبق دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، چهارمین دفتر نمایندگی این صندوق به منظور تمرکززدایی از پایتخت افتتاح شد.

نقی پور افزود:ما پیش از این در استان‌های آذربایجان شرقی، هرمزگان و استان فارس نمایندگی صندوق را افتتاح کرده بودیم و امروز چهارمین دفتر ما در استان قزوین گشایش یافت.

وی با اشاره به اهداف افتتاح این دفتر، افزود:طبق قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های استارت آپ، واحدهای فناور و کلیه شرکت‌هایی که در لبه دانش حرکت می‌کنند از اهداف این صندوق است.

نقی پور گفت:این حمایت‌ها در قالب ارایه تسهیلات صدور ضمانت نامه، خدمات کارشناسی به منظور توانمندی این شرکت‌ها و سرمایه گذاری ریسک پذیر انجام می‌شود.

استان قزوین چهار هزار واحد صنعتی و تولیدی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =