پارسایی از رویکرد مخالفان طرح ساماندهی بازار خودرو انتقاد کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در انتقاد از مخالفان طرح ساماندهی بازار خودرو گفت: برخی مخالفان این طرح تهمت و افترا می‌زنند البته تهدید، تهمت، تطمیع کار مافیای خودرو است و در شان مجلس نیست.

بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز در جریان اصلاح طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت:‌ مخالفان طرح ساماندهی بازار خودرو به جای توضیح دلایل، مخالفت، تهمت و افترا می‌زنند البته تهدید، تهمت و تطمیع کار مافیای خودرو است ولی این کار در شان مجلس نیست.

وی افزود: آیا می‌دانید پراید ۶ میلیون تومانی به ۶۰ میلیون افزایش یافته است و خودرویی که تمام ۸ میلیارد جمعیت جهان می‌توانند با ۱۰۰ میلیون تومان و به اقساط آن را خریداری کنند مردم ما باید برای خرید آن ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کنند.

سخنگوی کمسیون اصل ۹۰ مجلس ادامه داد: افرادی که به دنبال حمایت از حقوق کارگران هستند آیا می‌دانند که کارگران حتی نمی‌توانند یک پراید بخرند. حقوق کارگران یک دهم حقوق سازنده‌های خودرو هم نمی‌شود.

پارسایی اضافه کرد: به دلیل تلفات جاده‌ای سالانه ۱۶ هزار و به دلیل آلودگی هوا سالانه ۱۱ هزار نفر کشته می‌شوند، به همین میزان خانواده‌ها بی‌سرپرست می‌شوند. بنابر این به جای شلوغ بازی بهتر است مستند صحبت کنید و به جای پناه گرفتن پشت نظام از تهمت زدن بپرهیزید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =