۸۹ سازمان مردم‌نهاد همدان در رتبه‌بندی کشوری قرار گرفتند

همدان- ایرنا- معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: ۸۹ سازمان مردم‎نهاد وابسته به ورزش و جوانان این استان در رتبه‌بندی کشوری قرار گرفتند.

محرم روزبه روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اینک ثبت نام سمن های جوانان استان همدان در مرحله اول طرح ملی ارزیابی و رتبه بندی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور آغاز شده و ۸۹ سمن مشمول این طرح هستند.

وی با بیان اینکه ارزیابی و رتبه بندی سازمانهای مردم نهاد موجب رقابت فعالانه و پویا بین جوانان فعال در این عرصه می شود، افزود: ثبت نام مرحله اول طرح ملی ارزیابی و رتبه بندی سمن ها در استان همدان از ۲۴ آذرماه جاری آغاز شده و در این مرحله سازمان های مردم نهاد واجد شرایط و معتبر حوزه جوانان با ابزار خود اظهاری ثبت نام خواهند کرد.

روزبه خاطرنشان کرد: این تعداد سمن اعلام شده در طرح تا پایان سال گذشته مجوز خود را دریافت کرده اند و پنج روز زمان خواهند داشت تا ثبت نام خود را تکمیل و در این طرح شرکت کنند.

وی بیان کرد: سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان باید فرآیند ثبت نام را از طریق وبگاه http://ettefagh۳.ir  تا پایان روز ۲۹ آذرماه جاری انجام دهند.

معاون فرهنگی ورزش و جوانان همدان یادآور شد: موارد ثبت شده در مرحله اول بعد از بررسی کارشناسان حوزه مربوطه در وزارت ورزش و جوانان در مراحل بعدی مورد بازبینی، ارزیابی و راستی آزمایی قرار خواهند گرفت و در نهایت رتبه بندی سازمان های مردم نهاد جوانان اعلام خواهد شد.

حوزه جوانان دستگاه ورزش استان همدان دارای بیش از یکصد سازمان مردم نهاد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =