پیشنهاد تیم‌های گرجستانی و آذربایجان به فوتسالیست تبریزی

تبریز-ایرنا- داوود باقری، فوتسالیست تبریزی شاغل در لیگ برتر جمهوری آذربایجان، از ۲ تیم مشهور این کشور و گرجستان پیشنهاد دارد.

باقری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: در حال حاضر نیم فصل مسابقات لیگ برتر جمهوری آذربایجان و تعطیلات زمستانی آغاز شده است و ۲ تیم از جمهوری آذربایجان و یک تیم از گرجستان پیشنهاد انتقال داده اند که ظرف روزهای آینده ماندنم در تیم یاسامال یا رفتن به تیم جدید مشخص خواهد شد.

باقری که قرار است به عنوان یار کمکی تیم دانداک ایرلند در رقابت های فوتسال جام باشگاه های اروپا بازی کند، اظهار داشت: این مسابقات ۲ ماه دیگر در اسپانیا و شهر بارسلونا به صورت تجمیعی برگزار می شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم با درخشش در این رقابت ها به هدف و  آرزوی دعوت شدن به تیم ملی فوتسال کشورم برسم.

به گزارش ایرنا، باقری مدت چهار سال است در لیگ برتر جمهوری آذربایجان فعالیت دارد و قدیمی ترین فوتسالیست ایرانی شاغل در این لیگ است که در فصل جاری لیگ برتر فوتسال در ۷ بازی ۸ گل به ثمر رسانده است.

تیم یاسامال هم اکنون با ۳ برد، ۳ باخت و یک تساوی در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال جمهوری آذربایجان قرار دارد.

لیگ برتر فوتسال جمهوری آذربایجان با حضور ۱۰ تیم برگزار می شود که آراز نخجوان به عنوان قدرت اول این مسابقات طی سال های اخیر در صدر جدول قرار دارد.

علاوه بر داوود باقری ، ۲ بازیکن تبریزی دیگر نیز در فوتسال آذربایجان فعالیت دارند؛ هادی رضوان در تیم آراز نخجوان و مهدی پناهنده در تیم اکول بازی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =