انتخابات مظهر اراده ملت ایران برای مشارکت در سرنوشت سیاسی است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: انتخابات تجلی مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی و مظهر خاص و اراده ملت بزرگ ایران برای مشارکت در سرنوشت سیاسی خود است.

محبت جمالی نیا روز سه شنبه در جلسه شورای اداری سرپل ذهاب، افزود: صیانت از آرای مردم، با عیار معنویت و اخلاق مداری در فضای عمومی و رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری برای انسجام ملی از وظیفه های اصلی کارگزاران نظام و انقلاب اسلامی در این شهرستان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اهتمام ویژه همه مسوولان شهرستان برای همکاری با ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فرعی سرپل ذهاب، اظهار داشت: ادارات شهرستان نیروی انسانی و تجهیزات سخت افزاری در اختیار این ستاد قرار دهند و همکاری لازم را با ستاد انتخابات داشته باشند.

نماینده عالی دولت در گیلانغرب گفت: حضور کارمندان دولت در خارج از ساعت اداری در ستادهای انتخاباتی ممنوع است.

محمودیان اضافه کرد: دستگاه های اداری شهرستان متولیان امر انتخابات در ۸۷ صندوق جمع آوری آرای مردم هستند از این رو باید با همکاری لازم سعی در برگزاری هرچه بهتر انتخابات در شهرستان داشته باشند.

وی گفت: تامین سوخت، کنترل و نظارت بربازار، رسیدگی به قطعی برق با توجه به فصل بارندگی، رسیدگی به روند گازرسانی و علمک گذاری گاز روستایی، بررسی شکستگی لوله های فرسوده آب روستایی، تسریع در روند ساخت و سازواحدهای مسکونی وپرداخت ۱۲ میلیون تومان وام مکمل و تسهیل در کار بانک ها برای پرداخت آن از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که محمودیان بر آن تاکید کرد.

او در ادامه خواستار اجرای  طرح تکریم ارباب رجوع در بانک ها، جمع آوری نخاله ها در سطح شهر توسط بنیاد مسکن، رفع نقاط حادثه خیر در جاده های مواصلاتی و مبادی و خروجی شهرستان توسط اداره راه و لایروبی رودخانه های فصلی شد.

وی با اشاره به مشکلات اخیر جایگاه های CNG در شهرستان سرپل ذهاب، گفت: با همکاری شهرداری و رفع مشکلات موجود، اکنون سه جایگاه فعال سوخت CNG در شهرستان در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب نیز در ادامه بر هوشیاری و آگاهی در برابر حربه های دشمنان تاکید کرد و گفت: مسوولان و مردم باید با وحدت و انسجام در راه آرمان های اسلام و شهدا گام بردارند و برای آبادانی و توسعه شهرتلاش کنند و نقشه های دشمن را نقش برآب سازند.

ملارشید ثنایی به مسوولیت ها و وظایف کارگزاران در برابر مردم تاکید کرد و گفت: در نظام اسلامی، حاکمان و مدیران، باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و نسبت به انجام وظایف خود با دقت و سرعت عمل کنند و رضایت مردم در اولویت کار خود قرار دهند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها