تیم‌های برتر مسابقات کشتی مرزبانی کشور مشخص شدند

گنبدکاووس - ایرنا - معرفی تیم‌های برتر نهمین دوره مسابقات کشتی فرنگی و آزاد ویژه نیروهای پلیس مرزبانی کشور در رامیان و انتخاب یک گنبدی به عنوان مربی تیم ملی فوتوالی، خبرهای کوتاه ورزشی شرق استان گلستان در روز سه‌شنبه است.

نهمین دوره مسابقات کشتی فرنگی و آزاد ویژه نیروهای پلیس مرزبانی کشور که رامیان برگزار شده بود با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، در این مسابقات ۱۸۰ کشتی گیر در قالب ۲۰ تیم از ۱۵ استان مرزی در روستای دارکلاته بخش فندرسک از توابع شهرستان رامیان شرکت کردند.

در کشتی آزاد تیم‌های مرکز آموزش شهید رجایی کرمانشاه، دریابانی مازندران و مرزبانی خراسان شمالی اول تا سوم شدند و در رشته فرنگی نیز تیم مرزبانی سیستان و بلوچستان ، خوزستان و گلستان عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر اوزان دهگانه رشته های فرنگی و آزاد به مسابقات سراسری ناجا اعزام می‌شوند.

**

رییس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی گنبدکاووس گفت: وحید ایمری ورزشکار  این شهرستان و کاپیتان پیشین تیم ملی، به عنوان مربی تیم ملی فوتوالی جوانان انتخاب شد.

ابراهیم ملاتش اظهارداشت: ایمری علاوه بر حضور پنج ساله در تیم ملی فوتوالی، دو نائب قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی افزود: تیم ملی جوانان ایران باید خود را برای نخستین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۲۰ آماده کند.

فوتوالی از ادغام ۲ رشته والیبال و فوتبال ساحلی ایجاد شده و بازیکنان در این بازی باید توپ را با استفاده از ضربات پا، سر و سینه و بدون استفاده از دست به زمین حریف ارسال کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =