کشف ۱۹ هزار عدد قرص روانگردان و ۴۶ تن برنج قاچاق در هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان بیش از ۱۹ هزار عدد قرص روانگردان و ۴۶ تن برنج قاچاق در استان کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری شامگاه دوشنبه در تشریح این کشفیات اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی از فعالیت یک باند توزیع قرص‌های روانگردان در استان با محوریت شخصی با هویت "ح م" مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

وی افزود: مأموران پس از دو هفته تلاش شبانه روزی ، سرانجام مخفیگاه یکی از عاملان اصلی توزیع را در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک اقدام ضربتی دو نفر را در همین رابطه دستگیر کردند.

سردار جعفری گفت: ماموران در بازرسی از منزل و مخفیگاه متهمان ۱۴ هزار عدد انواع قرص های روانگردان و اعتیاد آور و ۲۰ لیتر محلول متادون کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان نیز در یک عملیات دیگر در بازرسی از یک واحد صنفی عطاری ۵ هزار و ۸۴۰ عدد انواع قرص روان گردان کشف و ضمن دستگیری یک متهم، واحد مذکور را پلمب کردند.

سردار جعفری در خصوص کشف ۴۶ تن برنج قاچاق در هرمزگان ، گفت: مأموران انتظامی مستقر در پاسگاه ایست و بازرسی شهید چغازردی میناب شب گذشته حین کنترل محور "بندرعباس میناب "به دو دستگاه کامیون مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی دقیق از خودروهای توقیفی ۴۶ تن برنج خارجی قاچاق به ارزش شش میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال کشف و در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن تشکراز تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =