سرپرست بسکتبال شهرداری گرگان: به عملکرد بد خودمان باختیم

گرگان - ایرنا - سرپرست بسکتبال شهرداری گرگان با اعلام نارضایتی از عملکرد بازیکنان این تیم گفت: در بازی امشب با پالایش نفت آبادان به عملکرد بد و ضعیف بازیکنان خودی باختیم.

هادی ایزدپناه پس از پایان رقابت دوشنبه شب با نفت آبادان و باخت به این تیم که باعث شد مهران شاهین طبع سرمربی شهرداری در کنفرانس خبری حضور نیابد؛ اظهار داشت: انتظار این بازی (بد) را از بازیکنان نداشتیم و همچنان در شوک هستیم.
وی ابراز داشت: بازیکنان شهرداری پراشتباه بودند و آمار نشان می دهد در پرتاب ها موفقیت نداشتیم، در ریباند هم با توجه به نبود روزبه ارغوان عملکرد خوبی نداشتیم.
وی گفت: حریف را دست کم نگرفته بودیم، کادر فنی به خوبی پالایش نفت را آنالیز کرده بود اما بازیکنان نتوانستند دستورات را اجرایی کنند.
ایزدپناه در خصوص حاضرنشدن سرمربی شهرداری در کنفرانس خبری بعد بازی گفت: شاهین طبع از باخت که باعث ناراحتی تماشاگران گرگان شد ناراحت است و بابت حضور نیافتن از رسانه ها هم عذرخواهی کرد، تلاش می شود این کار تکرار نشود.
وی در خصوص مصدومیت پری پتی گفت: جواب معاینات تهران وی به دست ما نرسیده، مجبور شدیم برغم راضی نبودن کادر فنی از وی استفاده کنیم.
وی در خصوص جذب رایان ریچادرز اظهار کرد: مذاکرات با وی نهایی شده و با توجه به سبقه حضورش در ایران و گرگان گزینه خوبی است، منتظر صدور روادیدش هستیم تا به جمع ما اضافه شود.

همچنین سرمربی نفت آبادان گفت که خوش شانسی باعث برد تیمش در برابر شهرداری گرگان شد.

حماد سامری اظهار کرد: همانطور که از قبل‌ پیش بینی می شد بازی حساس و باکیفیتی از دو تیم شاهد بودیم و کادر فنی به خوبی همدیگر را آنالیز کرده بودند، دفاع منسجم و خوب و نتیجه ای که در تابلو ثبت شد (نزدیکی دو تیم) اثبات کننده این موضوع است هرچند آنالیز ما بهتر بود.

وی در خصوص اعتراضات به داوری گفت: در طول دوران‌ بسکتبالی ام این تعداد فول فنی آن هم‌ در دقایق حساس بازی ندیده بودم.
سامری افزود: در لحظاتی که با داور صحبت می کردم آنها از من تندتر بودند بطوریکه بارها آنها را به آرامش دعوت کردم،  قضاوت بازی باید تحلیل شود تا کمتر شاهد اشتباهات داوری باشیم و حق به حقدار برسد.
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان امشب در گرگان موفق شد با نتیجه ۶۱ بر ۵۳ شهرداری این شهر را شکست دهد.


 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha