محورهای ارتباطی کرمان با وجود برف و باران باز است

کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: محورهای ارتباطی این استان با وجود بارش برف شدید و باران و مه گرفتگی باز است و تردد به صورت روان در آن جریان دارد.

احسان عراقی زاده شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت هواشناسی شریان های ارتباطی استان کرمان بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای استان از ادارات راهداری شهرستان‌های تابعه و دوربین های نظارت تصویری تا ساعت ۲۱ امشب برف شدید در گردنه کفنوئیه محور کرمان - بافت و بردسیر گزارش شده است.
وی اظهار داشت: در شهرستان های بافت، رابر، اسکر، ارزوئیه، جیرفت، دهبکری و محورهای انار - شهربابک (امردوئیه و جوزم)، کرمان - سیرجان (گردنه خانه سرخ)، سیرجان - شهربابک(زید آباد)، رفسنجان - سرچشمه، گردنه سنگ صیاد، کوه پنج و قنات سیر بردسیر شاهد بارش باران بودیم.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: راهداران مه گرفتگی را در گردنه کفنوئیه واقع در محور کرمان - بافت گزارش کردند لذا ضرورت دارد رانندگان حین تردد در این محورها جوانب احتیاط را رعایت کنند و با سرعت مطمئنه برانند.

وی تصریح کرد: راهداران و ماشین آلات راهداری با استقرار در راهدارخانه‌های موجود در محورهای ارتباطی استان آمادگی کاملی در برابر بارش برف و باران و جلوگیری از انسداد محورهای ارتباطی استان کرمان دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha