۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۶
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83597141
۰ نفر

برچسب‌ها

خط قرمز پلیس امنیت مردم است

کرمان- ایرنا - به گفته فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان خط قرمز پلیس امنیت مردم است و دهیاران به عنوان مسئولان اجرایی در روستاها نقش مهمی در کمک و مشارکت در تامین نظم و امنیت دارند و حلقه رابط بین پلیس و مردم هستند.

به گزارش ایرنا ، سردار عبدالرضا ناظری عصر  دوشنبه در همایش پلیس و دهیاران توسعه نظم و امنیت شرق استان کرمان افزود: دهیاران در بحث امنیت نقش آفرین هستند و در روستاها کارهای بزرگی انجام داده اند که می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: زیرساخت تمامی فعالیت های دهیاران در تمامی حوزه ها امنیت است و اگر خللی در امنیت حوزه ماموریتی دهیاران بوجود آید قطعا نمی توانند وظایف قانونی خودشان را به خوبی انجام دهند.

وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از یکهزار و۱۰۰ نفر و امسال ۸۵۰ نفر در استان کرمان تصادفات ما منجر به فوت شده و اولین اقدام دهیاران باید برنامه ریزی جهت برقراری امنیت روستا باشد و بخشی از اعتبارات خود را در حوزه پایش تصویری بکار ببرند.

سردار ناظری گفت: با همکاری دهیاران، ریش سفیدان و مسئولین اجرایی،در ماموریت ذاتی و در ماموریت هایی که در ماههای آینده داریم باید برای برقراری نظم و امنیت سلامت انتخابات تلاش کنیم.

 فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: مهمترین رکن در انتخابات سلامت و امنیت آن است که اگر این دو محقق شود مشارکت حداکثری را خواهیم داشت و دهیاران در حوزه سلامت انتخابات و تامین امنیت آن نقش افرین هستند.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵کیلومتری استان کرمان واقع شده است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha