۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۶
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83597141
۰ نفر

برچسب‌ها

خط قرمز پلیس امنیت مردم است

کرمان- ایرنا - به گفته فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان خط قرمز پلیس امنیت مردم است و دهیاران به عنوان مسئولان اجرایی در روستاها نقش مهمی در کمک و مشارکت در تامین نظم و امنیت دارند و حلقه رابط بین پلیس و مردم هستند.

به گزارش ایرنا ، سردار عبدالرضا ناظری عصر  دوشنبه در همایش پلیس و دهیاران توسعه نظم و امنیت شرق استان کرمان افزود: دهیاران در بحث امنیت نقش آفرین هستند و در روستاها کارهای بزرگی انجام داده اند که می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: زیرساخت تمامی فعالیت های دهیاران در تمامی حوزه ها امنیت است و اگر خللی در امنیت حوزه ماموریتی دهیاران بوجود آید قطعا نمی توانند وظایف قانونی خودشان را به خوبی انجام دهند.

وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از یکهزار و۱۰۰ نفر و امسال ۸۵۰ نفر در استان کرمان تصادفات ما منجر به فوت شده و اولین اقدام دهیاران باید برنامه ریزی جهت برقراری امنیت روستا باشد و بخشی از اعتبارات خود را در حوزه پایش تصویری بکار ببرند.

سردار ناظری گفت: با همکاری دهیاران، ریش سفیدان و مسئولین اجرایی،در ماموریت ذاتی و در ماموریت هایی که در ماههای آینده داریم باید برای برقراری نظم و امنیت سلامت انتخابات تلاش کنیم.

 فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: مهمترین رکن در انتخابات سلامت و امنیت آن است که اگر این دو محقق شود مشارکت حداکثری را خواهیم داشت و دهیاران در حوزه سلامت انتخابات و تامین امنیت آن نقش افرین هستند.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵کیلومتری استان کرمان واقع شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =