تیم بسکتبال شهرداری گرگان مغلوب پالایش نفت آبادان شد

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان در هفته سیزدهم از دور رفت مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران در زمین خود با نتیجه ۶۱ بر ۵۳ مغلوب پالایش نفت آبادان شد.

در این رقابت که دوشنبه شب در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به قضاوت جعفر محمدپور به عنوان سرداور همراه ابراهیم عباس‌زاده و رامین فتحی داور اول و دوم با نظارت محمد متین در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر برگزار شد، شهرداری گرگان تنها در کوارتر سوم با نتیجه ۱۷ بر ۱۳ توانست از حریف جلو بیفتد و در کوارترهای اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۱۱ بر ۱۳، ۸ بر ۱۶ و ۱۷ بر ۱۹ مغلوب میهمانش شد.

شاگردان مهران شاهین‌طبع سرمربی شهرداری گرگان در غیاب روزبه ارغوان بازیکن کلیدی پست پنج به علت مصدومیت از ناحیه دست با ترکیب اولیه پری پتی، نوید رضایی‌فر، علیار نجفی، امیر صدیقی و احمد بوستانیان وارد زمین شدند.

حماد سامری سرمربی پالایش نفت آبادان هم برای این دیدار در ابتدا محمد شهریان، وحید حاجیان، سعید داورپناه، رضا رنجبر و محمد ترابی را به میدان فرستاد.

این رقابت در بیشتر زمانش بسیار نزدیک و پایاپای بود و در پایان سعید داورپناه بازیکن پالایش نفت با کسب ۲۹ امتیاز و اثرگذاری ۳۴ در کنار مهدی مرادی‌نسب دیگر بازیکن تیم با کسب ۱۹ امتیاز و اثرگذاری ۲۶ بهترین بازیکن میدان بودند.

در گروه شهرداری گرگان نوید رضایی‌فر با کسب ۱۴ امتیاز و یاسین کلاسنگیانی به همراه احمد بوستانیان هر کدام با اثرگذاری ۱۱ امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان تیم خود شناخته شدند.

همچنین سعید داورپناه بازیکن پالایش نفت آبادان با ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند عنوان بازیکن دبل دبل این بازی را به خود اختصاص داد.

شهرداری گرگان در پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران از ۱۲ بازی ۱۰ برد و ۲ باخت دارد و با مجموع ۲۲ امتیاز و یک بازی کمتر در رده دوم جدول رده‌بندی همچنان مدعی است.

بازی عقب افتاده تیم شهرداری گرگان روز پنجشنبه هفته جاری ۲۸ آذر ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =