۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۴
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83597122
۰ نفر
اظهارات سرمربیان ۲ تیم بسکتبال پتروشیمی و شهرداری بندرعباس

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: انجام ۲ بازی در هفته با توجه به شرایط رفت‌وآمدی در کشور کار سختی است و تیم ما را اذیت کرد.

به گزارش ایرنا فرزاد کوهیان دوشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری بندرعباس در هفته سیزدهم لیگ برتر در ماهشهر بیان کرد:تیم شهرداری بندرعباس تیم خیلی خوبی است؛ آنها در اواسط دور رفت مسابقات، تیمشان را تقویت کرده و در برابر حریفان بازیهای خوبی به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه بازی سختی برابر شهرداری بندرعباس داشتیم گفت: حریف بازی خوبی برابر ما ارایه داد اما بازیکنان ما به ویژه در نیمه دوم تمرکز بالایی داشته و بازی را به خوبی مدیریت کردند و در نهایت پیروز میدان شدیم.

سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام افزود: برای نیم فصل بعد تمریناتمان را خیلی زود شروع می کنیم و قصد داریم با قدرت در نیم فصل دوم ظاهر شویم.

وی ادامه داد:شرایط رفت و آمد در کشور به گونه ای است که انجام ۲ بازی در یک هفته باعث می شود که نتوانیم به درستی تمرین کنیم و بیشتر اوقات در سفر هستیم؛ این موضوع شاید برای تیم هایی که در شهرهایی دیگر هستند راحت تر باشد ولی ما از این بابت اذیت شدیم.

** سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس: اشتباه بازیکنانمان عامل باخت تیم شد

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس نیز پس از باخت تیمش برابر پتروشیمی بندرامام گفت: بازیکنانمان اشتباهات زیادی در این بازی داشتند و این موضوع عامل باختمان شد.

رضا هنگام پور افزود: همانطوری که پیش بینی می کردیم بازی سختی با پتروشیمی در ماهشهر داشتیم البته ما با آمادگی کامل برای این مسابقه آمده بودیم.

وی ادامه داد: پرواز دیروز ما به ماهشهر قدری با تاخیر انجام شد از طرفی در فرودگاه معطل شدیم و وقتی وارد ماهشهر شدیم بلافاصله به سالن آمدیم به همین دلیل بچه های ما خسته بودند و توان بازی در ۴۰ دقیقه را نداشتند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به اینکه دوشنبه و پنجشنبه هر هفته بازی می کنیم کار ما برای سفر به شهرستان ها قدری دشوار است لذا برای این بازی چند بازیکنمان از تهران و چند بازیکن دیگرمان از بندرعباس راهی ماهشهر شدند.

هنگام پور افزود: ما امروز تا پنج دقیقه مانده به پایان بازی توپ و میدان را به خوبی به گردش درآوردیم و اختلاف ما با پتروشیمی بندرامام تنها ۶ امتیاز بود و در کوارتر سوم بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم.

وی بیان کرد: در اواخر بازی بازیکنانمان از لحاظ بدنی تحلیل رفتند به همین دلیل اشتباهات ما زیاد شد به گونه ای که ۲۴ بار توپ را به حریف واگذار کردیم.

دیدار تیم های پتروشیمی و شهرداری بندرعباس عصر روز دوشنبه در ماهشهر، با برتری ۷۸ بر ۵۸ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

تیم پتروشیمی با ۲۴ امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل رقابت های لیگ برتر بسکتبال را کسب کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =