۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۷
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 83597118
۰ نفر

برچسب‌ها

‌تعدادی از پروازهای فرودگاه اهواز باطل شدند
تصویر آرشیوی است

‌اهواز- ایرنا- مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان با اشاره به‌اینکه سه پرواز تهران- اهواز به دلیل بدی آب و هوا تغییر مسیر داده و در اصفهان فرود آمدند، گفت:برخی از پروازهای عصر امروز فرودگاه اهواز هم با تاخیر انجام می‌شوند.

محمدرضا رضایی دوشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا باند فرودگاه اهواز دچار آبگرفتگی شده است اظهارداشت: باند فرودگاه مشکلی ندارد اما باطل شدن و یا تاخیر در برخی از پروازهای عصر امروز این فرودگاه به دلیل بدی آب و هوای مسیر هواپیماها بوده است.

وی ادامه داد: همچنین یک پرواز فرودگاه ماهشهر به دلیل بدی آب و هوا به ناچار در فرودگاه اهواز فرود آمد.

این مقام مسئول در اداره کل فرودگاههای استان یادآور شد: در حال حاضر سامانه بارشی از اهواز خارج شده و هواپیماهایی که در اصفهان فرود آمده بودند در حال آمده شدن برای پرواز به سمت اهواز هستند.

بر همین اساس، اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز از باطل شدن سه پرواز  به شماره‌های  ۳۹۷۴ هواپیمایی آسمان در ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به مقصد ساری، ۰۱۹ هواپیمایی کاسپین در ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه به مقصد تهران و  ۴۳۴۹ هواپیمایی سپهران در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به مقصد مشهد خبر داد.

همچنین چهار پرواز ساعت ۱۹ آتا به شماره ۵۶۲۸، ساعت ۱۹:۳۰ هواپیمایی کارون به شمار ۲۶۲۱، ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه زاگرس با شماره ۴۰۱۲ و پرواز ساعت ۲۲:۴۵ هواپیمایی ایران ایر به شماره ۳۱۰ همگی به مقصد فرودگاه تهران به‌دلیل تغییر برنامه پروازی با تاخیر انجام می شوند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، ساری، بندر عباس، عسلویه و خارک مسیرهای پروازی از اهواز و برعکس هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =