پیوستن ۲ کشتی‌گیر آزادکار گرجی به اترک خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- در آستانه برگزاری ششمین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان، تیم اترک خراسان شمالی با به خدمت گرفتن ۲ کشتی‌گیر آزادکار گرجستانی، حضور خود در این رقابت‌ها را تقویت کرد.

سرپرست این تیم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تایید جذب کشتی‌گیران خارجی، اظهار داشت: امضای قرارداد با آزادکاران گرجستانی  «بکا بوجیاشویلی» و «تاریل گاپرینداشویلی» نهایی شده است.

مصطفی دلیریان افزود: ترکیب تیم اترک در این دوره از رقابت ها را در وزن ۵۷کیلوگرم سعید صفاییان، ۶۱ کیلوگرم داریوش حضرتقلی زاده، ۶۵ کیلوگرم امیرحسین مقصودی، ۷۰ کیلوگرم فرزاد عموزاده، ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی و در وزن ۷۹ کیلوگرم حمید الهیان و فرید محمدی تشکیل می دهند.
وی بیان کرد: همچنین در وزن ۸۶ کیلوگرم احمد بذری و مصطفی نجفی، ۹۲ کیلوگرم رضا بیات، ۹۷ کیلوگرم اسماعیل نجاتیان و اسماعیل محمودی و در وزن ۱۲۰ کیلوگرم امیر محمدی و سهیل یوسفی دیگر کشتی گیران این تیم در این رقابت ها خواهند بود.
دلیریان افزود: به زودی ۲ کشتیگیر خارجی هم به این تیم ملحق می شوند.

سرپرست تیم اترک خراسان شمالی گفت: هدایت تیم اترک در این دوره از مسابقات را حمید قشنگ به عنوان سرمربی و مجید یگانه، احمد جفاکش و مهدی نامور به عنوان مربی بر عهده خواهند داشت.
ششمین دوره مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد و فرنگی جهان، از ۲۶ تا ۲۹ آذر به میزبانی شهرستان بجنورد برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =