اهدای هشت دستگاه ماشین‌آلات خدمات شهری به لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: شهرداری تهران هشت دستگاه ماشین‌آلات خدمات شهری را به شهرهای سیل‌زده لرستان اهدا کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی با اعلام این خبرافزود: سیل فروردین ماه امسال یک فاجعه بزرگ مالی و اقتصادی را در ‌لرستان رقم زد که استان را سال‌ها به‌عقب انداخت.

وی گفت: خوشبختانه دولت توجه ویژه‌ای به مناطق کمتر توسعه یافته دارد و اکنون که سیل ویرانگر به کمبود های لرستان اضافه کرده و روند توسعه آن را تحت تاثیر قرار داده اهمیت این استان برای مسئولان دوچندان شده است. 

وی افزود: سیلاب خسارات جدی به اموال مردم، زیربناها، تاسیسات دولتی، زیرساخت‌های جاده‌ای و کشاورزی استان زد که تلاش های زیادی از سوی مسئولان استان برای جبران این خسارات‌ در بخش‌های مختلف انجام شده و برخی از آنها نیز خوشبختانه به سرانجام رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه پیگیری‌ها برای جبران خسارت‌های سیل ویرانگر فروردین ماه در بخش‌های مختلف، توسط مدیریت ارشد استان و دستگاههای اجرایی ادامه دارد، اضافه کرد: خوشبختانه در جریان سیل امسال شورا و شهرداری تهران کمک‌های ارزنده‌ای به لرستان داشتند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: نکته مهم این سیل حضور تمام ملت ایران و امدادرسانی به مردم حادثه‌دیده و سیل زده استان بود که باعث شد مردم سیلزده استان به هیج وجه احساس تنهایی نکنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =