۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۴
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 83597069
۱ نفر

برچسب‌ها

مشترکان ساوجی 270 میلیارد ریال به شرکت گاز بدهکار هستند

ساوه - ایرنا - رییس شرکت گاز ساوه گفت: مشترکان این شهرستان تا ۲۴ آذر 270 میلیارد ریال بابت گاز مصرفی به این شرکت بدهی دارند این در حالی است که حجم مطالبات نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۱ درصد کاهش یافته است.

«عباس اکبری» عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین مطالبات شرکت گاز ساوه در حوزه تولیدی (صنعتی، کشاورزی) با 42 میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

وی، همچنین میزان بدهکاری بخش عمومی (ادارات و ارگان های دولتی) به شرکت گاز ساوه را ۲۵ میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال عنوان کرد.

به گفته این مسئول، مشترکان خانگی شهرستان ساوه نیز ۳۶ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال و مراکز مذهبی نیز از قبیل مساجد، ‌ حسینیه ها، ‌ دارالقرآن و تکایا نیز ۹۱۶ میلیون و ۱۲۶ هزار ریال بابت گاز صرفی بدهکاری دارند.

اکبری،  میزان بدهکاری جایگاه های عرضه گاز (CNG) به این شرکت را ۲ میلیون و ۲۶۲ میلیون ریال عنوان کرد.

رئیس شرکت گاز ساوه گفت: در این شهرستان ۱۲۴ هزار و ۲۱۶ واحد مسکونی مصرف کننده گاز وجود دارد که سرانه بدهی هر واحد ۳۲۸ هزار و ۴۶۱ ریال است.

وی همچنین از اجرای کامل طرح های گازرسانی به هفت روستا از آغاز امسال تا هفته دولت خبر داد.

اکبری ادامه داد: ساکنان روستاهای مرق، مرغکان، ‌سیاله، صفی آباد، ‌ جمشیدآباد، ‌ قیاجیک و ارجرود با افتتاح طرح های گازرسانی در هفته دولت امسال از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی در مورد طرح های گازرسانی روستایی در دست اجرا نیز گفت: عملیات اتصال روستاهای اکبرآباد قوشچی و سنگک در بخش نوبران نیز با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای در دست اجرا است که در ماه‌های آینده مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی شمار مشترکان بهره مند از گاز طبیعی در شهرستان ساوه (روستایی و شهری) را ۱۰۶ هزار و ۲۲۶ مورد عنوان کرد.

شهرستان ساوه با ۲۹۰ هزار نفر جمعیت از کانون های صنعتی و کشاورزی در استان مرکزی محسوب می شود.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =