کلوپ: به احتمال زیاد سیمئونه در خانه راه می‌رود و غصه می‌خورد

تهران- ایرنا- «یورگن کلوپ» با اشاره به هم قرعه شدن لیورپول با اتلتیکو مادرید در یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا، برای «دیگو سیمئونه» کُری خواند و گفت: او به احتمال زیاد از رقابت با ما در خانه راه می‌رود و غصه می‌خورد.

سرمربی قرمزهای آنفیلد با تایید اینکه در لیگ قهرمانان قرعه سختی برای آنان رقم خورده است، تاکید کرد که به دیه‌گو سیمئونه بابت مواجه شدن با مدافع عنوان قهرمانی بی‌شک احساس ناامیدی دست داده است.

لیورپول بالاتر از ناپولی به عنوان تیم نخست از مرحله گروهی صعود کرد و دومین حضور متوالی این تیم در لیگ قهرمانان، بار دیگر آنان را به واندامترو پولیتانو کشانده است؛ ورزشگاه میزبان فینال فصل گذشته اما این بار با حریفی سرسخت به نام اتلتیکو مادرید.

کلوپ در این باره گفت: قرعه جذابی است. در اقع پیش از قرعه کشی فکر می‌کردم مقصد مادرید باشد و همین طور هم شد.

وی ادامه داد: مادرید برای ما جایی است که فقط یادآور خاطرات شگفت‌انگیز است. بنابراین فوق‌العاده است که به مادرید می‌رویم اما این بار باید با اتلتیکو بازی کنیم آن هم در خانه آنها. قرعه سختی است اما اگر به تمام قرعه‌ها نگاه کنید به طور تقریبی در یک هشتم، چهار یا پنج فینال احتمالی وجود دارد.

کلوپ تاکید کرد: بازی سختی همچون نبرد ما با اتلتیکو باید جذاب باشد اما فکر می‌کنم آقای سیمئونه در حال حاضر دور تا دور پذیرایی خانه‌اش راه می‌رود و بابت هم قرعه شدن با لیورپول غصه می‌خورد.

سرمربی آلمانی قرمزها تصریح کرد: بازی سختی در انتظار ماست. ۲ تیمی که فوتبال درگیرانه بازی می‌کنند البته سبک‌ها متفاوت است و کمی هم تفاوت در سازماندهی ۲ تیم وجود دارد اما هر ۲ برای فشار این بازی آماده‌اند و این موضوع نبرد را سخت‌تر می‌کند.

وی در خصوص برخورد منچسترسیتی و رئال مادرید نیز گفت: پیش از این هم گفته‌ام. یک هشتم سال جاری به نوعی پرقدرت‌ترین مرحله حذفی است و هر سال نیز قدرتمندتر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =