تلاش دشمن برای براندازی نظام بی‌فایده است

دزفول- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت: تلاش‌های دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی با توجه به هوشیاری و حضور همیشگی مردم درصحنه بی‌فایده‌ هستند.

سردار حسن شاهوارپور دوشنبه شب در یادواره ۵۷ شهید شهر امام (ره) دزفول در مسجد جامع این شهر براندازی نظام جمهوری اسلامی را هدف دشمن در جنگ تحمیلی دانست و افزود: دشمن بعد از ناتوانی از براندازی نظام تلاش کرد جمهوری اسلامی را مهار کند.

وی ۲ بال انتظار و شهادت‌طلبی را رمز پیروزی ملت ایران مقابل دشمن عنوان کرد و گفت: دشمن از یک سو اسراییل را به جان حزب الله انداخت و از سوی دیگر سلاح‌های شیمیایی را در اختیار صدام قرار داد.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان افزود: اروپایی‌ها که با برجام قصد بازی دادن ما را دارند در گذشته نیز صدام را مجهز به سلاح‌های شیمیایی کرده بودند.

وی با اشاره به ناتوانی دشمن در مهار جمهوری اسلامی گفت: دشمنان ایجاد حزب و گروه برای تصدی قدرت در ایران را در برنامه خود قرار دادند.

سردار شاهوارپور با اشاره به ایجاد داعش برای مقابله با ایران بیان کرد: شهدای مدافع حرم بار دیگر وارد صحنه شدند و داعش را نابود کردند.

وی آخرین تلاش دشمن را برگشت جمهوری اسلامی بیان کرد و افزود: هویت ملت اهمیت فراوانی دارد و خط قرمز ملت‌ها است لذا دشمن بدنام کردن جمهوری اسلامی را از عراق آغاز کرد.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با تاکید بر لزوم وحدت برای ناامیدی دشمن ادامه داد: دولتمردان باید قدر مردم را بدانند و مشکلات آنها را رفع کنند.

سردار شاهوارپور گفت: باتوجه به شرایط کنونی و تحریم‌ها و فشارهای بی‌سابقه و هوشمندانه دشمن همه مردم باید کمک کنند.

وی با گرامیداشت یادوخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: شهر امام(ره) و سایر نقاط بخش مرکزی دزفول شهیدانی نظیر کرمعلی خسروآبادی تقدیم میهن اسلامی کرده اند که شبانه‌روز به مردم خدمت می‌کردند.

وی با بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: شهدا با کمترین امکانات و گاه بدون هیچ سلاح و تجهیزاتی برای دفاع از عزت و شرف میهن اسلامی وارد صحنه نبرد می‌شدند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به فرموده رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اینکه هزینه تسلیم بسیار بالاتر از مقاومت است، افزود: شهدا این فرموده را در دفاع مقدس تحقق بخشیدند.

امید بن‌عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز گفت: شهدا مظهر وحدت و انسجام در بین امت شهیدپرور هستند لذا باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.

امام جمعه شهر امام (ره) نیز در این یادواره با اشاره به دلسردی جوانان از برخی مسوولان گفت: این یادواره‌ها انرژی مثبت به جامعه تزریق می‌کنند.

حجت الاسلام احمد فیض الاسلام لازمه تجلیل از مقام شهدا را شناختن آنها دانست و افزود: اخلاص در عمل و توجه به ولایت فقیه مورد تاکید شهدا بوده است.

وی برگزاری یادواره‌های شهدا را ضروری خواند و اظهارداشت: اگر می‌خواهیم راه شهدا را برویم باید منطق آنها را بشناسیم.

امام جمعه شهر امام (ره) با بیان اینکه بالاتر از شهادت در دنیا نیست، افزود: راهی برویم که در انتها پشیمان نشویم.

مداحی حاج صادق آهنگران و اجرای گروه سرود معراج شهر امام (ره) از دیگر بخش‌های این یادواره بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =