اعتبارات عمرانی در لایحه بودجه ۹۹ با حضور وزیر راه بررسی شد

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: براساس گزارش ارائه شده از سوی وزیر راه و شهرسازی، اعتبارات حمل و نقل در لایحه بودجه سال ۹۹ نسبت به سال گذشته، بیش از ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

علیم یارمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا در تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون عمران با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، معاونین وی و حمیدرضا عدل معاونت سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

وی افزود: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس پیرامون زیرساخت‌های حوزه حمل و نقل بحث‌هایی صورت گرفت و وزیر راه و شهرسازی گزارشی درباره وضعیت اعتبارات عمرانی این حوزه ارائه کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: براساس گزارش ارائه شده، اعتبارات حمل و نقل در لایحه بودجه سال ۹۹ نسبت به سال گذشته، بیش از ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده که این موضوع موجب بهبود وضعیت حمل و نقل می‌شود.

یارمحمدی تصریح کرد: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص مدیریت امور راه‌ و شهرسازی و نگهداری راه‌ها و احداث راه در زمینه‌های مختلف راه‌آهن و همچنین نحوه تنظیم اعتبارات بودجه در سال ۹۹، توضیحاتی ارائه شد.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این جلسه همچنین دغدغه‌های خود را در ارتباط با بحث تنظیم بودجه مطرح کردند که توضیحات لازم در این خصوص به نمایندگان ارائه شد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در نهایت وزیر و نمایندگان در بحث بودجه به صورت ویژه با توجه به منابع درآمدی رضایت داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =