۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۱
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 83597037
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان به کار خود پایان داد

اهواز- ایرنا- یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خوزستان با ۱۵ امضای تفاهمنامه همکاری و پژوهشی شامگاه دوشنبه در اهواز به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه ۲۶۰ شرکت از۱۰ استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز حضور داشتند که آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت به نمایش گذاشتند.

در چهار روز برپایی این نمایشگاه ۱۵ تفاهمنامه از سوی شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری ایران در زمینه های مختلف پژوهشی، ساخت تجهیزات و استاندارد پیمانکاری با مراکز دانشگاهی، پتروشیمی ها، شهرک های صنعتی و ... امضا شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج فارس در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی اهواز ،به این نمایشگاه اختصاص یافته بود.

علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیر مجموعه آن، انجمن های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه های علمی و پژوهشی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان نیز حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =