مدیر روابط عمومی رئال: سیتی پول زیادی خرج کرده اما ما کهکشانی‌ها هستیم

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه رئال مادرید معتقد است که با وجود کیفیت منچسترسیتی، پیشینه اروپایی رئال در نبرد این ۲ تیم در لیگ قهرمانان اروپا مزیت کهکشانی‌ها است.

شاگردان «پپ گواردیولا» ۲۶ فوریه در دیدار رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان باید در سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال بروند و ۱۷ مارس نیز در دیدار برگشت در ورزشگاه اتحاد از این تیم میزبانی خواهند کرد.

امیلیو بوتراگوئنو در این باره اظهار داشت: در این مقطع، آنها حریف قدرتمندی هستند و برای آنهایی که بی‌طرف هستند، رقابتی هیجان انگیز در راه است.

وی ادامه داد: با اشتیاق در انتظار این نبرد هستیم و به بازیکنان خود ایمان داریم. همه می‌دانند که این جدال برای ما و هواداران‌مان چقدر خاص است. برابر ما حریفی قرار می‌گیرد که انرژی زیادی از ما می‌طلبد.

بوتراگوئنو افزود: آنها در سال‌های اخیر سرمایه گذاری زیادی کرده‌اند اما ما رئال مادرید هستیم و در جایگاهی هستیم که می‌توانیم با هر حریفی روبرو شویم. ابتدا میزبان هستیم و سعی می‌کنیم با یک نتیجه خوب دوباره برای قرعه کشی مرحله یک چهارم در نیون (مقر یوفا در سوئیس) باشیم.

وی با خودداری از ایده بازگشت گواردیولا به اسپانیا و تقابل با رقیب سنتی، گفت: این بازی مابین منچسترسیتی و رئال مادرید است. آنها تیم فوق العاده‌ای دارند. ما هم همینطور. مجموعه رئال به این نوع رقابت‌ها عادت دارد. هواداران برای این دیدار هیجان زیادی خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =