گروه‌بندی رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در بجنورد مشخص شد

بجنورد- ایرنا- مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان، شامگاه سه‌شنبه در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد و بر این اساس تیم‌ها در دو گروه سه تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

ششمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی و آزاد جام باشگاه‌های جهان با حضور کشتی‌گیرانی از ۳ کشور ارمنستان، جمهوری آذربایجان و هند و نیز تیم های داخلی بازار بزرگ ایران،  سیناصنعت ایذه، گهرزمین سیرجان از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه (فردا) در سالن ورزشی دانشگاه بجنورد آغاز می شود.
مراسم قرعه کشی این مسابقات با حضور نماینده اتحادیه جهانی و نمایندگان تیم های شرکت کننده، امشب برگزار شد و تیم ها در ۲ گروه سه تیمی دسته بندی شدند که گروه یک شامل بازار بزرگ ایران، نماینده کشور آذربایجان و نماینده کشور هند خواهد بود و در گروه دو نیز تیم های سیناصنعت ایذه، گهرزمین سیرجان و نماینده ارمنستان روی تشک خواهند رفت.

بر اساس جدول این مسابقات، تیم های اول هر گروه دیدار پایانی،  تیم های دوم دیدار رده بندی را برگزار کرده و تیم های سوم نیز برای کسب عنوان پنجم رقابت خواهند کرد.

ششمین دوره مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد و فرنگی جهان که از امروز با ورود تیم های شرکت کننده در بخش فرنگی آغاز شده تا ۲۹ آذر در بجنورد ادامه دارد.

طبق اعلام پیشین در این رویداد بین المللی ورزشی علاوه بر تیم‌های بازار بزرگ ایران، اترک خراسان شمالی و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نمایندگان کشتی ایران، ۵ تیم باشگاهی از کشورهای چین، قرقیزستان، گرجستان، جمهوری آذربایجان و هند در رشته های آزاد و فرنگی به رقابت خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =