تامین آب آشامیدنی و راه دسترسی عمده مشکلات عشایر پلدختر است

خرم‎آباد - ایرنا - فرماندار پلدخترگفت: عملیات بهسازی راه های دسترسی و تامین آب آشامیدنی از عمده مشکلات عشایر این شهرستان است.

حسن رضاییان روز دوشنبه در حاشیه بازدید از منطقه عشایری چشمه کبود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت: با توجه به بررسی های انجام شده، اغلب مشکلات و چالش‌های پیش روی عشایر پلدختردر حوزه راه‌های دسترسی و آب رسانی می باشد که متولیان امر در رفع آن قول مساعد دادند.

وی برضرورت رفع مشکلات و نیازهای جامعه عشایری شهرستان تاکید کرد و افزود: آنچه در بضاعت شهرستان باشد در حوزه های مختلف، متناسب با نیاز، توقعات و انتظارات عشایر به آنها رسیدگی می شود.

فرماندار پلدختر گفت: متولیان امر باید جهت ایجاد آرامش و رفع دغدغه های عشایر به عنوان قشری زحمتکش و مولد ، مشکلات پیش روی آنان را در نخستین فرصت برطرف سازند.

وی افزود: اداره کل امور عشایراستان در راستای تقویت و حمایت از عشایربازسازی جاده های دسترسی این قشر مولد را در دستور کار خود دارد تا در این زمینه مساعدت های لازم به آنها صورت گیرد.

رضاییان یادآورشد: نقش عشایر به عنوان ذخایر انقلاب که تاثیرگذاری آنها در ثبات امنیت جامعه برکسی پوشیده نیست بسیار مهم و رفع مشکلات آنان از سیاست های دولت و جز اولویت های ما است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =