مجروحان ارتش عراق با آیت الله سیستانی دیدار کردند

تهران-ایرنا- رسانه های عراقی روز دوشنبه با انتشار ویدئوها و تصاویری از دیدار مجروحان ارتش عراق که در جنگ با تروریست های داعش زخمی شدند با آیت الله «سید علی سیستانی» مرجع عالی دینی عراق خبر دادند.

به گزارش این رسانه ها، آیت الله سیستانی بعد از دومین سالگرد اعلام پیروزی بر داعش میزبان مجروحان جنگی ارتش عراق در نجف اشرف بود.

یک منبع مطلع در دفتر مرجع عالی دینی عراق اعلام کرد که این دیدار بدون هماهنگی قبلی و به صورت اتفاقی انجام شد. این درخواست از سوی نظامیان ارتش ارائه شد و دفتر آیت الله سیستانی نیز به سرعت با آن موافقت کرد.

به گفته این منبع، این مسئله نشانگر احترام و توجه بسیار زیادی است که مرجعیت عالی دینی برای ارتش، نهادهای نظامی و نظامیان کشور قائل است و فداکاری های آن ها را تحسین می کند.

آیت الله سید علی سیستانی هفته گذشته نیز سالروز اعلام پیروزی بر گروه تروریستی داعش بود را گرامی داشت و گفت که عراقی ها در جنگ با تروریسم زیباترین صحنه های افتخار را به ثبت رساندند.

۱۸ آذرماه۹۸ سالگرد پیروزی ارتش عراق بر تروریست های داعش بود.

ارتش عراق در کنار نیروهای الحشد الشعبی و مرجعیت عالی این کشور توانست پس از سالها مبارزه با داعشی ها که خسارت های فراوانی به این کشور زده و جنایت های بزرگی مرتکب شدند، در آذرماه96 داعشی ها را شکست بدهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =