۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۵
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83596890
۰ نفر

برچسب‌ها

خط هوایی باری دوبی -کرج برقرار می شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز گفت: خط باری هوایی کرج- دوبی تا پایان سال جاری برقرار می شود.

نادر ثناگو مطلق روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به همین منظور رایزنی هایی صورت گرفته تا یک خط پروازی باری بین فرودگاه پیام با فرودگاه دوبی برقرار شود.
وی اضافه کرد: این خط در زمینه حمل بارهای حوزه الکترونیک، آی .سی.تی و لوازم یدکی است که تجار متقاضی جابه جایی آنها به صورت هوایی هستند.
ثناگو مطلق گفت: تجار در زمینه حمل زمینی کالاهای خود با مشکلاتی مواجه و نیازمند استفاده از حمل هوایی هستند.
وی اضافه کرد: رایزنی ها در حال انجام و با توجه به اینکه درخواست های بسیاری از سوی تجار داریم امیدواریم که تا پایان امسال راه اندازی این خط عملیاتی شود.

 ثناگو مطلق در بخش دیگری از سخنان خود به طرح مطالعاتی اتصال پیام به خط راه اهن اشاره و خاطر نشان کرد: این طرح مطالعاتی از قبل انجام شده و امید داریم به نتیجه برسد که با تصویب آن ریل گذاری حدود ١٠ کیلومتری از ایستگاه کردان به پایانه پیام، این فرودگاه به ایستگاه راه آهن سراسری متصل می شود.
ثناگو مطلق در ادامه به ایجاد شهر لجستیک در مجاورت فرودگاه‌ پیام اشاره کرد و گفت: به صورت جدی پیگیر راه اندازی این شهر در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم
وی با اشاره به پروازهای مسافری از فرودگاه بین المللی پیام البرز عنوان کرد: این آمادگی در فرودگاه وجود دارد تا در خطوطی که تقاضا ها بیشتر است بتوانیم سفرهای هوای دیگری را نیز داشته باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =