رقابت های فوتسال کارکنان کهگیلویه و بویراحمد قرعه کشی شد

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال کارکنان مرد رده سنی بزرگسالان این استان امروز دوشنبه در شهر یاسوج مرکز استان قرعه کشی شد. 

آرمان حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۲ تیم حاضر در این دوره از رقابت ها در سه گروه تقسیم بندی شده و حریفان خود را شناختند.

وی افزود: تیم های اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، بانک ملی یاسوج، شبکه بهداشت باشت و شبکه بهداشت دهدشت در گروه یک این رقابت ها حضور دارند.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم های حاضر در گروه دوم این رقابت ها شامل شبکه بهداشت گچساران، اداره آموزش و پرورش بهمئی، شهرستان بویراحمد و اداره آموزش و پرورش گچساران است.

حاتمی عنوان کرد: اداره آموزش و پرورش دهدشت، اداره آموزش و پرورش چرام، اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد و نفت و گاز گچساران نیز تیم های حاضر در گروه سوم این رقابت ها هستند.

وی ابراز داشت: رقابت های فوتسال کارکنان مرد رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد به مدت سه روز و از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه ۱۳۹۸ در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران برگزار می شود.

حاتمی گفت: هشت تیم شامل ۲ تیم برتر هر گروه همراه با ۲ تیم سوم که دارای بیشترین امتیاز باشند به مرحله بعدی این رقابت ها راه خواهند یافت.

وی اظهار داشت: دور دوم تا دیدار پایانی این رقابت ها به صورت تک حذفی برگزار می شود.

حاتمی افزود: تیم قهرمان این رقابت ها به عنوان نماینده کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات فوتسال کارکنان کشور حضور می یابد.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =