تاج: برنامه‌های تیم امید را در حد توان اجرایی کردیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به حمایت‌های صورت گرفته از تیم امید، گفت: اجازه ندادیم در برنامه‌های این تیم در راه المپیکی شدن، خللی ایجاد شود.

«مهدی تاج» در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال امید ایران با اشاره به شرایط این تیم در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و مرحله نهایی انتخابی المپیک، گفت: حدود ۱۷ ماه است که این تیم تشکیل شده و جلسات متعددی را با «سیدرضا صالحی‌امیری» برگزار کردیم و از او مشاوره گرفتیم.

وی افزود: پیش از این در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال شرکت کردیم تا در آن مسابقات تیم ما عملکرد خوبی داشت. در مسابقات پیش رو هم تیم امید با تیم‌های قدرتمندی همگروه است. البته فدراسیون تمام کارهایی که لازم بود را برای تیم امید در نظر گرفت و به هیچ وجه اجازه ندادیم که برنامه‌های تیم دچار خلل شود. پشتیبانی لازم را برای تیم امید انجام دادیم.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری دیدار استقلال و سپاهان  بدون حضور بازیکنان تیم امید در جام حذفی تصریح کرد: این تیم‌ها در جام حذفی باید با هم بازی کنند و در مورد این مسابقه با من صحبت‌های زیادی شد. اگر این بازی در زمان تعیین شده برگزار نشود در زمان دیگری برگزاری آن عملی نیست، چرا که پس از آن هر دو تیم باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند. برنامه مسابقات بسیار فشرده است و شرایط دشواری ایجاد شده است. لیگ را دو هفته عقب انداختیم که این موضوع مشکلاتی را ایجاد کرد  و در تلاش هستیم تا آن‌را حل کنیم.

تاج خاطرنشان کرد: فدراسیون هم مسوول تیم‌های ملی است و هم باشگاه‌ها و باید هر دو جهت را در نظر داشته باشیم. دو هفته از مسابقات به تعویق افتاد و اگر بازهم بخواهیم بازی‌ها را لغو کنیم با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم.

وی سپس به اهمیت بازی‌های تیم امید اشاره کرد و گفت: اینکه خبرنگاران زیادی امروز در تمرین تیم امید حضور یافتند نشان می‌دهد که تیم امید برای همه حائز اهمیت است. مشکلات کوچکی وجود دارد که باید آن را حل کنیم و امیدوارم حاصل همه این اتفاقات و همدلی‌ها صعود به المپیک باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =