مازندران معین بازسازی مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان‌شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ مازندران گفت: بنیاد مسکن استان‌ مازندران از سوی بنیاد مسکن‌ انقلاب اسلامی کشور، به عنوان معین بازسازی مناطق‌ زلزله‌زده‌ شهرستان مسجدسلیمان تعیین‌ شد.

محمد خانی‌نوذری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در اهواز افزود:عملیات انتقال ماشین‌آلات و تجهیزات‌فنی و ساختمانی برای سرعت‌بخشیدن به بازسازی مناطق‌زلزله زده‌مسجدسلیمان وارد این‌شهرستان شده‌ است.
وی همچنین از استقرار ۱۵نیروی ثابت از بنیاد مسکن مازندران در شهرستان زلزله‌زده مسجدسلیمان خبر داد و بیان کرد: از روز یکشنبه هفته جاری چند محموله‌ سیمان نیز وارد مسجدسلیمان‌ شده و به زودی آهن‌آلات مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز منازل آسیب‌دیده وارد منطقه می‌شود.
خانی نوذری تا شهریور ۱۳۹۶مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان را به مدت سه سال برعهده‌ داشت.      
علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور هفته گذشته در سفر به خوزستان و بازدید از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان با ابراز ناخرسندی از روند کند بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان گفته بود به زودی یک استان قوی معین بازسازی برای مناطق زلزله زده مسجدسلیمان تعیین می‌شود.
تابش ابراز امیدواری کرد با تعیین استان معین ، روند بازسازی مناطق زلزله‌زده مسجدسیلمان سرعت می‌گیرد.
در جریان زلزله ۵.۷ درجه در مقیاس امواج‌درونی زمین(ریشتر) درمسجدسلیمان در ۱۲۰کیلومتری شمال‌شرق اهواز در تیر ۱۳۹۸ حدود هشت هزار واحد مسکونی در این شهرستان‌آسیب دید و یک هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی تخریب‌شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =