مدیران نمایشگاه قرآن معرفی شدند

تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکامی مدیران بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را منصوب کرد.

به گزارش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالهادی فقهی زاده روز دوشنبه در اولین نشست ستاد اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با معرفی مدیران این نمایشگاه، هدف از برگزاری این نشست را معرفی مدیران نمایشگاه و سیاست ها و اهداف آن و ارتقای سطح کیفی برنامه ها، نوآوری،کمک به رونق بیشتر تولید آثار و محصولات قرآنی، بهره گیری از فرصت های فضای مجازی و گسترش حوزه اثر گذاری در استانها و شهرستانها دانست.

در این نشست حمایت از اقتصاد فرهنگ و هنر قرآنی ، زمینه سازی برای تعامل و هم افزایی مراکز و فعالان عرصه قرآن و عترت در داخل و خارج از کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت . 

فقهی زاده در احکامی جداگانه حجت الاسلام علی ملانوری را به عنوان مدیر حوزوی و دانشگاهی، محمدمهدی عزیز زاده مدیر فرهنگ و هنر قرآنی، مریم قاسم احمد مدیرکودک و نوجوان، محمود واعظی مدیر بین الملل، سید یاسر ساجدی مدیر فضای مجازی، مهدی غلامعلی را به عنوان مدیر بخش عترت و حمیدرضا شیخ ویسی مدیر نهادها و موسسات بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.

رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همچنین حجت الاسلام محمدعلی خسروی را به سمت مشاور علمی، ابوالقاسم ایرجی را به عنوان مشاور اجرایی، محمد مولایی مدیر حوزه ریاست و تشریفات، وحید مرسلی مدیر دبیرخانه و امور هماهنگی، رضا بصیرت مدیر اجرائی و پشتیبانی، رامین ویسی مدیر حراست، صادق صاحبی مدیر نظارت و ارزیابی، سید فخرالدین اسماعیلی مدیر روابط عمومی، محمد تقی حق بین مدیر محصولات فرهنگی و هنری و مرتضی خدمتکار مدیر امور قراردادها و مالی تعیین کرد.فقهی زاده در این نشست  بر بهره برداری از دستاوردها و تجارب دوره های پیشین نمایشگاه، مدیریت نظام مند و تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های قرآن و عترت تاکید کرد.
به گزارش ایرنا سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۱۹ آبان ماه در احکامی اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را منصوب کرد که شامل حجج اسلام حمید محمدی، محمدرضا حشمتی، محمدعلی خسروی، محمدعلی مهدوی‌راد، عبدالهادی مسعودی، محمد مهدی معراجی و احمد مازنی می باشند.

احمد مسجد جامعی، محمدعلی خواجه پیری، عباس سلیمی، ابوالقاسم ایرجی، ولی یاراحمدی، محمدرضا جوادی یگانه، نجفقلی حبیبی و عبدالهادی فقهی زاده و خانم لادن حیدری از دیگر اعضای این شورا هستند که توسط صالحی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =