ساخت خانه بهداشت روستای الی شمالی دیر با مشارکت خیر حوزه سلامت آغاز شد

بوشهر- ایرنا- عملیات اجرایی ساختمان خانه بهداشت روستای الی شمالی شهرستان دیر استان بوشهر روز دوشنبه با مشارکت یک خیر حوزه سلامت آغاز شد.

رئیسشبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: زیربنای این مرکز ۱۰۰ مترمربع و اعتبار آن ۳۵۰ میلیون تومان که با کمک افراد نیکوکار شهرستان تامین شده‌است. 
احمد آخوندی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه  ۲۵ سال از عمر ساختمان قدیمی خانه بهداشت این روستا می‌گذرد، "حاج کامل مومنی" یکی از افراد نیکوکار شهرستان دیر هزینه ساخت این خانه بهداشت را پذیرفت.

وی گفت: این نیکوکار سابقه فعالیت خیرخواهانه در حوزه سلامت شهرستان دیر دارد و تاکنون کمک‌های خوبی داشته‌است و پایگاه سلامت بردخون نیز پیش از این با همت این نیکوکار در سال ۹۴ ساخته شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: زمین خانه بهداشت روستای الی شمالی با مساحت ۴۵۰ متر مربع در سال ۶۷  توسط مرحوم حاج سید سلیمان منیری به حوزه سلامت اهدا شده بود.

وی گفت: از ۱۰ خانه بهداشت موجود در شهرستان ۹ خانه بهداشت نوسازی شده‌است و تنها خانه بهداشت بردخون کهنه نیاز به نوسازی دارد که مشارکت افراد خیر در این زمینه نیاز است.

روستای الی شمالی از توابع شهرستان دیر با ۳ هزار نفر جمعیت در۲۰۰ کیلومتر جنوب استان بوشهر قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =