جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار اسفند ماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: در آستانه گرامیداشت روز شهدا، چهارمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا رزاقی گفت: چهارمین دوره این جشنواره با اعلام فراخوان و ارسال ۳ هزار پوستر به مدارس شاهد و ادارات کل شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش، ششم اسفند ماه سال جاری در آستانه گرامیداشت روز شهدا به میزبانی حوزه علمیه در استان قم برگزار می شود.

۲۲ اسفند ماه در تقویم رسمی کشور روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است.

رزاقی افزود: این جشنواره با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت آموزش وپرورش، حوزه علمیه، وزارت علوم، وزارت بهداشت و علوم پزشکی و دانشگاه آزاد و با حضور دانش آموزان دو دوره تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می شود. 

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش افزود: انتخاب برترین‌ها بر اساس شاخص های از قبل تعیین شده، در دو مرحله استانی و کشوری طبق فرم های خاص صورت خواهد گرفت. واجدین شرایط باید حداکثر تا ۳۰ آذر ماه امسال مدارک و مستندات را به مدارس محل تحصیل خود ارسال کنند. 

وی خاطر نشان کرد: پس از جمع آوری مستندات در کمیته علمی و داوری برترین‌ها توسط استان‌ها، اسامی و مشخصات و سوابق تحصیلی منتخبان استانی تا ۱۵ دی ماه امسال به اداره کل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ارسال خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =