۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83596599
۰ نفر

برچسب‌ها

«یه صبح گرم یلدایی» در تهران

تهران- ایرنا- «یک دیدار صمیمانه یک پیاده روی فناورانه» عنوان شعاریست که در برنامه «یه صبح گرم یلدایی» به منظور ترویج ورزش همگانی و آشنایی با استارت آپ‌های حوزه ورزش و پزشکی همچنین عمومی‌سازی علم و فناوری در بوستان نوروز با پیاده‌روی ۲ هزار نفر برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه اداره ارتباطات و امور بین‌الملل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، در این برنامه که با حضور هنرمندان و ورزشکاران حرفه‌ای و اعضای تیم ملی برخی از رشته‌های ورزشی برگزار می‌شود خانواده‌ها با عبور از بوستان نوروز، آسمان‌نمای گنبد مینا و پل طبیعت از کنار برج پرچم ایران که بزرگ‌ترین برج پرچم کشور است عبور و مسیر تعیین شده را تا میدان مشاهیر پیاده‌روی خواهند کرد.

ارایه خدمات پزشکی و مشاوره پزشکی به همراه طب سنتی، پذیرایی صبحانه ارگانیک بخش جنبی این رویداد خانوادگی است.

مسیر این پیاده‌روی از آسمان‌نمای گنبد مینا بوده و پس از عبور از پل طبیعت از برج پرچم که بزرگ‌ترین پرچم خاورمیانه است بازدید کرده و بار دیگر به مبدا برگردانده می‌شوند. 

«یه صبح گرم یلدایی» جمعه ۲۹ آذر ساعت ۸ صبح از بوستان نوروز به نشانی میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، بوستان نوروز آغاز و با اهدای جوایز به قید قرعه و برپایی جشن یلدا پس از اتمام پیاده‌روی به پایان می‌رسد.

این برنامه با مشارکت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تعدادی از استارت آپ‌ها همزمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =