ایمن سازی شرط گشایش جاده هشتگرد- طالقان

کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد: طبق برنامه ریزی راه هشتگرد- طالقان پس از ایمن سازی مسیر در قالب یک جاده خوب با ابنیه و ساخت مستحکم، شهریورماه سال آینده گشایش می یابد.

جاده هشتگرد- طالقان قرار بود امسال بهره برداری شود اما به دلیل نداشتن ضریب ایمنی مناسب به زمان دیگری موکول شد.

عزیزاله شهبازی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه راه طالقان- هشتگرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  تابستان سال جاری با حضور  وزیر راه و شهرسازی بازدیدی از پروژه راه ۳۲ کیلومتری  هشتگرد- طالقان انجام شد که در آن  مقطع زمانی اعلام  کردیم  که سال ۹۸، بهار پروژه های راه سازی در البرز است، پروژه هایی که به طور قطع  ۱۴ استان کشور از آنها منتفع  می شوند.

وی  با اشاره به اینکه طبق توضیحات مشاور طرح و معاون کارفرما، بخشی از جاده هشتگرد - طالقان در معرض رانش قرار داشت، افزود: این محدوده ها اصلاح شده است .

استاندار البرز عنوان کرد: رویکرد مهم ما برای تکمیل پروژه راه طالقان- هشتگرد است، از سویی اعتبار ۲۶ میلیارد تومانی در قالب اعتبار جدید ، طبق برنامه وزارت راه به این پروژه تزریق شد تا کارهای آن‌ با شتاب بیشتری پیش رود.

به گفته شهبازی تا شهریورماه سال ۹۹ راه طالقان- هشتگرد در قالب یک جاده خوب، با ابنیه و ساخت مستحکم که در آن شرایط ایمنی راه برای مردم‌ لحاظ شده باشد آماده بهره برداری می شود .

استاندار البرز با اشاره به اینکه یکی ار پروژه های مهم حمل و نقل  پروژه قطاربرقی شهر جدید هشتگرد است ، افزود: این اقدام کاری معجزه آسا بود که در شرایط کنونی به کمک وزارت و راه شهرسازی به سرانجام رسیده و در آستانه بهره برداری است.

شهبازی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با حضور شخص رییس جمهوری شاهد افتتاح  پروژه های  مهم ریلی  و جاده ای در استان البرز باشیم .

وی  افزود: طرح توسعه  آزادراه شهید همت و پروژه قطعه یک  آزادراه تهران - شمال تا بهمن ماه امسال بهره برداری می شود.

استاندار البرز گفت : آزاد راه  چرمشهر- آبیک نیز طبق برنامه ریزی  در نیمه اول سال ۹۹ به سرانجام می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =