رعایت الزامات ایمنی در بناهای کرج

کرج - ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد که باهمکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات‌ایمنی شهرداری کرج الزامات ایمنی در تمام بناها کرج انجام می شود.

علیرضا صنوبر روز دوشنبه در حاشیه انعقاد تفاهم نامه‌ای همکاری بین ۲ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج و نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی یکی از دستگاه‌های تاثیرگذار است که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با جامعه ارتباط دارد.

صنوبر با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی استان البرز به دنبال افزایش ایمنی ساختمان ها است، خاطرنشان کرد: طبق این تفاهم‌نامه سازمان آتش نشانی و خدمات‌ایمنی پرسنل نظام مهندسی را آموزش می دهد و در مقابل نیز سازمان نظام مهندسی آموزش‌هایی در اختیار نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات‌ایمنی  ارائه خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی استان البرز برای افزایش تعامل و همکاری با ادارات اجرایی استان تلاش می‌کند،افزود:یکی دیگر از برنامه‌های این سازمان افزایش بازدیدهای ادواری است و بر این اساس ساختمان‌هایی که در حال عملیات اجرایی هستند، از قوانین جدید ایمنی ساختمان مطلع شده و انجام آن را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

رییس سازمان نظام‌مهندسی استان البرز با اشاره به اینکه انجام بازدیدهای ادواری از ساختمان‌های درحال احداث مطالبه‌ای جدی است و روی آن متمرکز هستیم،خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات در دستور کار این سازمان برگزاری همایش های صنعت ساخت و ساز و افزایش آگاهی بخشی است که تا کنون همایش‌های بسیاری  برگزار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =