رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در جشنواره ملی پژوهش

اهواز-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان امروز دوشنبه در سومین روز از هفته پژوهش در جشنواره کشوری هفته پژوهش و فناوری حائز رتبه برتر شد.

اخلاق محمدیان دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: جشنواره ملی هفته پژوهش و فناوری امروز در نمایشگاه بین المللی تهران توسط وزارت صمت برگزار شد که شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به دلیل تعداد پروژه ها و میزان اهمیت موضوع این طرح های مطالعاتی در سطح ملی برتر شد.
وی اضافه کرد: این شرکت با سه پرژوه مطالعاتی  با عنوان های " پروژه مطالعه و بررسی تکنولوژی کمپوزیت برای تعمیر و کنترل خوردگی خطوط شبکه آب با همکاری دانشگاه شهید چمرا اهواز"، " پروژه مدیریت جامعه و پویایی پسماندهای صنعتی با طراحی پایگاه داده‌ای پسماند ویژه شهرک صنعتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز" و " پروژه بررسی وضعیت موجود مدیریت پسماند صنعتی با تکیه بر بررسی کمی و کیفی پسماند تولیدی در شهرک‌های صنعتی شماره ۲ و سه اهواز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور " در این جشنواره شرکت کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه مطالعات این سه پروژه از سال ۹۷ آغاز شده است ادامه داد: مطالعات پروژه بررسی تکنولوژی کمپوزیت امسال به پایان رسید اما مطالعات ۲ پروژه تحقیقاتی دیگر ادامه دارد.

محمدیان افزود: بیش از ۳۰ پروژه مطالعاتی و پژوهشی در شرکت شهرکهای استان در دست تکمیل است که در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان که قرار است از تاریخ یکم تا سوم دی ماه امسال در نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شود ارائه خواهند شد تا علاقه مندان به همکاری و یا سرمایه گذاری برای تکمیل این پروژه ها اعلام آمادگی کنند.

براساس آمار پروانههای بهره برداری موجود ، بیش از ۲۵ هزار نفر در ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان مشغول به کار هستند.

۲۳ تا ۲۸ آذرماه به عنوان هفته پژوهش نام‌گذاری شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =