رئیس اتاق بازرگانی یاسوج عضو کارگروه تسهیل فرآیندهای اجرایی کشور  شد

یاسوج- ایرنا- جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج براساس حکمی از طرف غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، به عنوان نماینده پارلمان بخش خصوصی ایران در «کارگروه تسهیل فرآیندهای اجرایی» انتخاب شد.

 این کارگروه، به ریاست رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور تصمیم گیری، راهبری و نظارت در مورد واگذاری طرح‌های کشوری و استانی تشکیل می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به حجم بالای اعتبارات مورد نیاز در تکمیل طرح های ملی و استانی و سیاست و اولویت دولت در تسریع فرآیند واگذاری و تکمیل پروژه‌های تملک دارایی و سرمایه‌ای این کارگروه با مشارکت بخش خصوصی برگزار می‌شود.

جبار کیانی‌پور افزود: به استناد آیین نامه اجرایی تبصره۱۹ قانون بودجه کشور و به منظور تسهیل فرآیندهای اجرایی، در راستای تحقق و پیشبرد اهداف پیش بینی شده در طرح های مشارکتی عمومی و خصوصی، «کارگروه تسهیل فرآیندهای اجرایی» تشکیل شده است.

 وی بیان کرد: هماهنگی، پشتیبانی، راهبری و نظارت در مراحل واگذاری، رفع موانع و گزارش ارزیابی عملکرد طرح‌های واگذار شده دستگاه های اجرایی از جمله مهمترین وظایف این کارگروه است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =