پنج هکتار از زمین‎‌های شهرک‌های صنعتی بوشهر از متقاضیان بازپس‌ گرفته شد

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: پنج هکتار از زمین‎های شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان که برای اجرای طرح‌های صنعتی به متقاضیان واگذار شده بود به علت راکد ماندن و اجرا نشدن طرح از آنان باز پس گرفته شد.

مهدی صفوی روز دوشنبه در نشست بررسی فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر افزود: این زمین‌ها در شهرک‌های صنعتی بوشهر، برازجان و ناحیه صنعتی بندر ریگ قررار دارند شهرستان گناه قرار دارند.

وی اضافه کرد: طبق قانون متقاضیانی که به آنها زمین برای احداث واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذار می‌شود در صورت اجرا نکردن طرح مربوطه در این زمین‌ها ابتدا چند مرحله اخطار می‌گیرند و در صورتی که اقدام به ساخت و ساز ساختمانی و نصب و راه‌اندازی خط تولید نکنند پس از گذشت تاریخ تعهد در دفترچه قرارداد، زمین از آنها بازپس‌ گرفته می‌شود.

صفوی ادامه داد: زمین‌های باز پس گرفته شده برای بهبود و رونق تولید به صنعتگران توانمندی که خواهان کار و فعالیت صنعتی به صورت جدی هستند، واگذار می‌شود.

وی بیان کرد: رونق تولید از اهداف و برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است که در این ارتباط احیا واحدهای راکد و غیرفعال نیز در دستور کار  قرار گرفته‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =