۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۴
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83596366
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴ پرونده تخلف تاکسی در سبزوار تشکیل شد

سبزوار- ایرنا- معاون مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: از زمان افزایش قیمت بنزین تاکنون ۱۴ پرونده تخلف تاکسی در ارتباط با افزایش خودسرانه کرایه در این شهر تشکیل شده است.

بهزاد ریواده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد تخلف ۱۱ مورد در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رسیدگی و اعمال قانون شده است.
وی ادامه داد: همچنین پرونده سه راننده تاکسی که تخلف گرانفروشی را تکرار کرده بودند برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
ریواده گفت: با اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، نظارت بر فعالیت تاکسی‌های سبزوار بیشتر شده و برای جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت، عملکرد تاکسی داران درون شهری، رانندگان تاکسی‌های بی‌سیم، تاکسی تلفنی و سرویس مدارس از سوی بازرسان سازمان حمل و نقل بار و مسافر رصد می‌شود.
وی افزود: نرخ کرایه تاکسی در این شهر همان قیمت مصوب ابتدای سال جاری است و رانندگان حق دریافت هزینه اضافی از مسافران را ندارند.
ریواده ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را  از طریق شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۰ با اعلام کد تاکسی و نام آژانس به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اعلام نمایند.
روزانه ۱۰۰ هزار مسافر درون شهری در سبزوار با هزار و ۱۸۰ دستگاه تاکسی جا به‌جا می‌شوند که از این تعداد ۱۴۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =