کارکنان یگان‌های ویژه در حوادث اخیر با درایت رفتار کردند

تهران- ایرنا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: کارکنان یگان‌های ویژه در حوادث اخیر با تدبیر و درایت توانستند صف مردم را از اغتشاشگران تفکیک کنند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: ثمره تلاش های شبانه روزی فرماندهان در توجه آموزش نیروها را می توان در جریان حوادث  آبان ماه سال جاری مشاهده کرد که  نیروها چگونه توانستند با تدبیر نقشه های شوم دشمنان نظام را نقش بر آب کنند.

وی بیان کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی و پیشرفت در امر آموزش توانستیم اشرار و طراحان اتفاقات اخیر را که همگی دست پرورده سلطنت طلبان و منافقین بودند، را شناسایی و دستگیر کنیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: فرماندهان و کارکنان این یگان در تمامی ماموریت ها با مدنظر قرار دادن رضای خداوند و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با اقتدار ظاهر می شوند و اجازه نمی دهند خط قرمز نیروی انتظامی که همان امنیت جان، مال و ناموس مردم  است مورد خدشه قرار گیرد.

سردار کرمی با اشاره به حوادث اخیر  اضافه کرد: کارکنان یگان های ویژه با تدبیر و درایت توانستند صف مردم را از اغتشاشگران تفکیک کنند و این می رساند که باید آموزش های علمی، بصیرتی، آمادگی جسمانی وعملیاتی کارکنان به روز شود.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان ضمن زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهید رضا صیادی گفت: فرماندهان و کارکنان با الگو قرار دادن راه و روش شهدای عزیز نباید اجازه دهند تا ذره ای از اقتدار و امنیت این کشور مورد هجمه دشمنان قرار گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =