نظارت بر بازار شب یلدا در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه شب یلدا در گلستان، جذب ۹۹ درصد اعتبارات اشتغال روستایی استان و اعلام زمان ذخیره‌سازی میگو از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه گلستان است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از چهارشنبه ۲۷ آذر ماه بمدت ۵ روز در استان اجرا خواهد شد.

**

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۹۹ درصد اعتبارات ۳ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریالی اشتغال روستایی گلستان جذب شد.

سعید مازندرانی گفت: با اجرای طرح های ناشی از این تسهیلات، ۶ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در استان ایجاد خواهد شد.

**

علی نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان، با رای مدیران کل منتخب امور روستایی و شوراها استانداری های کشور، به عنوان رییس کارگروه فرهنگی اجتماعی روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور انتخاب شد.

**

رییس اداره میگو اداره کل شیلات گلستان گفت: ذخیره سازی بچه میگو از اواخر اردیبهشت ماه سال آینده آغاز و تا هفته اول تیرماه ادامه دارد.

**

فرماندار آزادشهر در بازدید از شهرک صنعتی این شهر گفت: صنایع و کارخانجات راکد و تعطیل شده این شهرستان با حمایت ویژه دولت بار دیگر به چرخه تولد باز خواهند گشت.

**

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: ۲ مرکز علمی با رویکرد تقویت خلاقیت و ایده‌پردازی تا پایان سال در کانون‌های پرورش فکری گرگان و گنبدکاووس راه اندازی می‌شود.

محبوبه رجبی‌نسب اجرای برنامه‌های پژوهشی را در افزایش انگیزه کودکان و نوجوانان برای یادگیری و اجرای فعالیت‌های خلاقانه تاثیرگذار دانست و گفت: رویکرد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان افزایش اقدامات پژوهشی، آشناکردن اعضا با روش‌های مقاله نویسی و نحوه استفاده از سایت‌های علمی و تقویت توجه به زبان‌های مختلف است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =