تکمیل مجتمع ورزشی دانشگاه پیام نور خلخال نیازمند توجه مسوولان است

اردبیل _ ایرنا _ رییس دانشگاه پیام نور خلخال گفت: تکمیل مجتمع ورزشی دانشگاه پیام نور این شهرستان نیازمند توجه مسوولان است و در صورت تامین اعتبار از محل کمک‌های دولتی تکمیل شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

امیرعلی فرهنگ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در حال حاضر اعتبارات منابع داخی این دانشگاه جوابگوی نیاز اعتباری تکمیل این پروژه ورزشی بزرگ دانشجویی نیست و تنها در صورت دریافت کمک‌های اعتباری دولتی قابلیت تکمیل و بهره‌برداری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پروژه احداث سوله ورزشی دانشگاه پیام نور خلخال از مدت‌ها پیش متوقف و تعطیل شده،اظهارداشت: چند سالی است پروژه ساخت ورزشگاه سرپوشیده دانشگاه پیام نور خلخال به حال خود رها شده و حالا تبدیل به پارکینگ اتومیبل بعضی کارکنان دانشگاه شده است.

 فرهنگ با بیان اینکه اعتبارات هزینه شده از محل اعتبارات منابع داخلی دانشگاه برای اجرای این پروژه در سال‌های گذشته با گذشت زمان در حال از بین رفتن است، گفت: تکمیل عملیات اجرایی پروژه مجتمع ورزشی پیام نور خلخال نیازمند ۱۵ میلیارد ریال اعتبار است.

وی با اشاره به اینکه تاریخ ساخت این پروژه در فضایی به مساحت ۲ هزار و ۶۶۰ متر مربع از سال ۱۳۸۹ آغاز شده، افزود: این پروژه منحصربفرد در حوزه ورزش با کاربری‌های مختلف و سه سالن مجزا جانبی در کاربری‌های متفاوت برای تمامی رشته‌های ورزشی طرح‌ریزی شده و هم‌اکنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرهنگ تشریح‌کرد: این پروژه از نیمه دوم سال ۹۴ در تعطیلی مطلق بوده و همچنین با توجه به وضعیت موجود، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور قادر به تامین و تخصیص اعتبار لازم برای ادامه و تکمیل این پروژه نیست.

رییس دانشگاه پیام نور خلخال افزود: این ورزشگاه علاوه بر رفع نیازهای ورزشی دانشگاه پیام نور به عنوان یک سالن تخصصی و مجهز پس از تکمیل در اختیار جامعه ورزشی شهرستان قرار گرفته و با این کار زمینه برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف و در سطوح منطقه‌ای ،استانی و ملی در این مجموعه ورزشی فراهم خواهد شد.

پروژه احداث مجموعه ورزشی دانشگاه پیام نور خلخال در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با حضور سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل و جمعی از مسوولان شهرستان خلخال، کلنگ‌زنی و آغاز بکار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =