شکایت معمارزاده از باشگاه پرسپولیس پذیرفته نشد

تهران- ایرنا- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال،‌شکایت دروازه‌بان اسبق پرسپولیس را از این باشگاه را مردود اعلام کرد.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای مرتبط به برخی از پرونده‌های مربوطه را صادر کرد که به شرح زیر است:

در پی شکایت «میثاق معمارزاده» از باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت دعوای خواهان را مختومه و مردود اعلام کرد.

در پی شکایت هیات فوتبال استان تهران از «محمدحسین اکبرمنادی» بازیکن تیم سایپا، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده عنوان کرد: این بازیکن طبق بند یک بخشنامه محکوم به پرداخت مبلغ ۸۵ میلیون ریال به جهت اصل خواسته در حق خواهان به انضمام پرداخت یک میلیون و ۸۵۳ هزار ریال برای هزینه دادرسی شد.

با توجه به شکایت «احمد نورنعیمی» از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۲۰ میلیون ریال برای اصل خواسته و مبلغ چهار میلیون و ۷۹۰ هزار ریال به جهت هزینه دادرسی محکوم شد.

براساس رای صادر شده در پرونده شکایت «رضا امیری» از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای اصل خواسته و پرداخت مبلغ چهار میلیون ریال به جهت هزینه دادرسی محکوم شد.

پیرو شکایت «رضا دهقان» از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۴۵ میلیون ریال برای اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و ۳۴۱ هزار ریال به جهت هزینه دادرسی محکوم شد.

*با توجه به شکایت باشگاه فولاد مبارکه اصفهان از باشگاه پارس جنوبی، این باشگاه و «ابراهیم صالحی» هر ۲ محکوم به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال برای هزینه دادرسی شدند. همچنین مطالبات خسارات تاخیر در این پرونده، قابلیت رسیدگی در این کمیته را ندارد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =