۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۲
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 83595729
۲۳ نفر

برچسب‌ها

آلودگی هوا مدارس قزوین را تعطیل کرد

قزوین - ایرنا - معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: آلودگی هوا مدارس دوره‌های تحصیلیِ نوبت صبح استان بجز شهرستان آوج و مناطق الموت شرقی و غربی ، طارم سفلی و کوهین در روز دوشنبه ۲۵ آذرماه را تعطیل کرد.

علی فرخ زاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: تعطیلی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح بجز شهرستان آوج، الموت شرقی و غربی ، طارم سفلی و کوهین به دلیل افزایش آلاینده‌های جوی و بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا صورت گرفته است.

به گفته وی با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای قزوین، به دلیل افزایش شدید آلاینده‌های جوی، مهدهای کودک و تمام مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان آبیک در نوبت صبح و عصر و شهرستان قزوین و تاکستان ، بویین زهرا و البرز در نوبت صبح در شهر و روستا فردا دوشنبه تعطیل است.

فرخ زاد گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان آوج و مناطق الموت شرقی و غربی، طارم سفلی و کوهین در روز دوشنبه باز بوده و کلیه کلاسهای درس نیز در این مناطق دایر می باشد.

وی تاکید کرد: به دلیل پایداری جو و افزایش آلودگی هوا  توصیه می شود افراد حساس از جمله کودکان، افراد مسن و بیماران تنفسی و قلبی از تردد در سطح شهر خودداری کنند

استان قزوین ۲۵۰ هزار دانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =