بجنورد، میزبان مسابقات بدمینتون مردان کشور

بجنورد- ایرنا- دور برگشت مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاههای کشور، جام خلیج فارس، در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی برگزار می شود.

رییس هیات بدمینتون خراسان شمالی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذرماه در خانه بدمینتون مجموعه ورزشی شهید علیدخت بجنورد برگزار خواهد شد.  

برات وثوق افزود: در این رقابت ها تیم های اراک، قم، قائمشهر و بجنورد به ترتیب به نمایندگی از استان های مرکزی، قم، مازندران و خراسان شمالی به مصاف هم می روند.
وی گفت: دور رفت این رقابت ها هفتم آذر به میزبانی اراک برگزار شده بود و در پایان رقابت های دور برگشت در بجنورد، تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود خواهند کرد.
وی صعود نماینده خراسان شمالی به لیگ برتر را امری ممکن خواند و افزود: البته برای حضور و ماندگاری در این لیگ، نیازمند حمایت بخش خصوصی و جذب پشتیبان مالی قوی هستیم.

بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاههای کشور در قسمت مردان با شرکت ۱۰ تیم در قالب ۲ گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی رفت و برگشت و دو مرحله نهایی رفت و برگشت برگزار می شود.
افزون بر ۵۰۰ ورزشکار در رشته بدمینتون خراسان شمالی فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =